W związku z awarią oraz koniecznością sprowadzenia z zagranicy uszkodzonych podzespołów, biorąc pod uwagę sytuacje epidemiologiczną poza granicami Polski czas […]
wyciąg nart wodnych Margonin (1)
Godziny otwarcia wyciągu nart wodnych w Margoninie.
wyciąg nart wodnych Margonin (1)
RAZ, DWA, TRZY I MASZ KARNET NA NAJLEPSZY WYCIĄG W OKOLICY!

Na terenie Gminy Margonin w miejscowościach: Margonin, Lipiniec, Próchnowo, Adolfowo, Lipiny, Młynary, Sułaszewo i Radwanki powstały nowoczesne siłownie „pod chmurką”, wyposażone w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń różnych partii ciała. Urządzenia umożliwiają mieszkańcom i turystom aktywne spędzanie wolnego czasu i rekreację. Wyposażenie siłowni stanowią m.in. pylon, biegacz wolnostojący, ławkę, orbitrek, podciąg nóg, wahadło, wioślarz, wyciąg górny, wyciskanie siedząc, drabinka. Powstałe siłownie plenerowe mają na celu przekonanie i zachęcenie osób do aktywnego spędzania czasu, umożliwiając wykonywanie ćwiczeń w oparciu o urządzenia dostępne w praktyce w zamkniętych, płatnych siłowniach.

Siłownie plenerowe w Margoninie, Lipińcu, Próchnowie, Lipinach, Młynarach, Sułaszewie i Radwankach zarządzane są przez Gminę Margonin, natomiast właścicielem i zarządcą siłowni w Adolfowie jest Stowarzyszenie Razem dla Studziec i Adolfowa.

Siłownia plenerowa w Margoninie

Siłownia plenerowa w Lipińcu

Siłownia plenerowa w Próchnowie

Siłownia plenerowa w Adolfowie

Siłownia plenerowa w Lipinach

Siłownia plenerowa w Młynarach

Siłownia plenerowa w Sułaszewie

Siłownia plenerowa w Radwankach

Kontakt w sprawie funkcjonowania siłowni plenerowych w Margoninie, Próchnowie i Lipińcu, zgłaszanie uwag, sugestii i spostrzeżeń

Sylwia Mirecka, tel. 67 35 41 341
e-mail: sport@margoninsport.pl


Kontakt w sprawie funkcjonowania siłowni plenerowej w Adolfowie, zgłaszanie uwag, sugestii i spostrzeżeń

Karolina Cicha – Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Razem dla Studziec i Adolfowa”,
 tel. 725 060 265

Za wszelkie uwagi, sugestie i spostrzeżenia dziękujemy. Są one dla nas cenne, mobilizują do jeszcze bardziej wytężonej pracy, aby lepiej realizować Państwa oczekiwania oraz przyczyniają się do usprawnienia pracy obiektu.

Skip to content