W ZWIĄZKU Z PROGNOZOWANĄ UPALNĄ POGODĄ W DNIACH 15-16.09.2020 r. , PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE PONOWNIE CZYNNE BĘDĄ ZJEŻDŻALNIE WODNE W GODZINACH 13:00-18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY W TYM ROKU NA OSTATNIE WODNE SZALEŃSTWO.

Zarządca obiektu

Plaża i zjeżdżalnie wodne

Kompleks zjeżdżalni wodnych wraz z placem zabaw dla dzieci powstał w obrębie plaży miejskiej w Margoninie w 2013 roku. Przedsięwzięcie znajduje się w pobliżu obiektów restauracyjno-noclegowych oraz elektrycznego wyciągu nart wodnych co sprawia, że obiekt doskonale wpisuje się w szereg działań mających na celu rozbudowę infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej. Z parku wodnego mogą korzystać zarówno mieszkańcy jak i turyści odwiedzający gminę. Długość poszczególnych rynien dopasowana jest do stopnia trudności i uzyskanych wrażeń co sprawia, że korzystanie z niej jest bezpieczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Rodzaje zjeżdżalni

Dla wszystkich:
– Rodzinna (czerwona) – dł. 21,5 m Anakonda (niebieska) – dł. 80 m

Od 8 lat lub 1,2m wzrostu:
– Pontonowa (różowa) – dł. 103,75 m

Od 10 lat:
– Kamikaze (żółta) – dł 27,5 m

Od 15 lat:
– Turbo (pomarańczowa) – dł. 62,25 m

Plac zabaw dla dzieci o głębokości 0,30 – 0,45 m.

Godziny otwarcia zjeżdżalni wodnych i plaży

W sezonie letnim codziennie od godz. 10:00 do 18:00 otwarty jest kompleks zjeżdżalni wodnych. Również w tych samych godzinach na plaży obecni są wykwalifikowani ratownicy, którzy dbają o porządek i bezpieczeństwo na kąpielisku.

Badania wody na kąpielisku w trakcie sezonu wykonywane są co 2 tygodnie. Gmina Margonin jako jedna z nielicznych oprócz wymaganych przez Państwową Inspekcję Sanitarną podstawowych badań wody przeprowadza również dodatkowe, niewymagane przepisami badania.

Kontakt w sprawie funkcjonowania plaży i zjeżdżalni wodnych w Margoninie, zgłaszanie uwag, sugestii i spostrzeżeń

Sylwia Mirecka, tel. 67 35 41 341
e-mail:
sport@margoninsport.pl

Za wszelkie uwagi, sugestie i spostrzeżenia dziękujemy. Są one dla nas cenne, mobilizują do jeszcze bardziej wytężonej pracy, aby lepiej realizować Państwa oczekiwania oraz przyczyniają się do usprawnienia pracy obiektu.

Skip to content